Największa polska konferencja dla nauczycieli uczących animacji – zobacz tegoroczny harmonogram prezentacji

Największa polska konferencja dla nauczycieli uczących animacji – zobacz tegoroczny harmonogram prezentacji

W tym roku do Warszawy zapraszamy nauczycieli animacji na pierwszą, wielką konferencję! Odbędzie się ona 10 października i pozwoli poznać najnowsze trendy na rynku animacji oraz przedstawić grupie profesjonalistów wyniki badań na ten temat.

Program wydarzenia obejmuje szereg interesujących prezentacji z zakresu technik animacji, edycji wideo, tworzenia treści multimedialnych, zastosowania procesorów GPU, metodycznego podejścia do projektowania, edukacji szkolnej oraz wykorzystania technik do tworzenia atrakcyjnych treści.

Organizatorzy gwarantują także przerwy na wspólne degustacje, gry planszowe i warsztaty. Osoby chcące poznać więcej szczegółów dotyczących programu mogą odwiedzić stronę internetową lub skontaktować się mailowo z organizatorem. Wszelkie pytania będą szybko odpowiedzi.

Wydarzenie to jest doskonałym miejscem dla specjalistów w dziedzinie animacji i nauczycieli, którzy poszerza swoje umiejętności i podsumowują to, co mają do zaoferowania uczniom. Widzimy się tam?

Oczekiwania są wysokie, a nastroje są bardziej podniecające niż kiedykolwiek wcześniej – to tegoroczna edycja największej polskiej konferencji dla nauczycieli uczących animacji. Już 28 sierpnia do 2 września br., Wrocław stanie się miejscem spotkania między praktykami, dydaktykami i tymi, którzy szukają inspiracji do tworzenia wynalazków z zastosowaniem sztucznej inteligencji.

Konferencja cieszy się zainteresowaniem nauczycieli z całej Polski. Tegoroczny program liczy ponad trzydzieści prezentacji, interakcyjnych minisymulacji i warsztatów prelegenckich. Te ostatnie obejmują tematy takie jak edukacja STEM o AI, praca grupowa w AI i programowanie w AI. Uczestnicy będą mieli okazję poznać topowych ekspertów od sztucznej inteligencji i udoskonalić swoje umiejętności pracy z robotami sekwencyjnymi czy systemami operacyjnymi.

Nie ma lepszego momentu na poszerzenie swojej liczby narzędzi jako nauczyciel, niż teraz. Od OtwieraMOC korzysta już ponad pięciuset nauczycieli z całej Polski i liczba ta wciąż rośnie. Biorąc udział w tej konferencji staniesz się członkiem tego społeczeństwa i od razu przystosujesz się do nowych trendów edukacyjnych. Nie możesz tego przegapić!

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się nauczanie animacji i projektowania komputerowego. Dlatego też, Fundacja Animators for Future Hope przygotowała, już po raz siódmy, największą polską konferencję dla nauczycieli uczących animacji.

Ten wyjątkowy wydarzenie odbędzie się w Krakowie i będzie trwać przez trzy dni. W programie zapowiada się prezentacje i dyskusje z wiodącymi fachowcami z branży animacji, a także warsztaty skupione na temat tworzenia gier i prezentacji animacji 3D.

Na każdy dzień przygotowano świetne prelekcje. Amerykański reżyser Steve Weizmann prowadzić będzie warsztaty na temat projektowania graficznego i opowie jak można wykorzystać tę wiedzę do udoskonalania swoich prac twórczych. Dr Tone Themnerut, specjalizujący się w designie architektury, podzieli się z uczestnikami praktycznymi poradami dotyczącymi edukacji w tym temacie. Przez całe trzy dni biorący udział w konferencji będą mieli okazję wymieniać się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami oraz dowiedzieć się nowych rzeczy.

Wiemy, że konferencja ta bardzo pomogła polskim edukatorom animacji rozwinąć swoje umiejętności i stworzyć seri lepszych materiałów do nauki. Z pewności sade że podobnie bardzo korzystnie oddziała na profesjonalistów oraz aspirujących animatorów z całego kraju. Sprawdźcie harmonogram prezentacji poniżej i odwiedźcie nas na stronie internetowej, gdzie odnajdziecie więcej informacji!